"День народження книги" у Вільнянському будинку культури

Вчора у Вільнянському будинку культури відбулась дитяча вистава "День народження книги". Ініціатором даного заходу стала завідувач сільською бібліотекою Яворська М.Ф. та, звичайно ж, долучилась директор будинку культури Піхур Н.С.
Учасники театрального гуртка презентували глядачам цікаву постановку про створення книги, а танцювальний колектив "Тандем" розбавив все дійство сучасними танцями. Після вистави всіх учасників заходу частували солодощами та запросили на дитячу дискотеку.
Всі діти залишились в гарному настрої та вже починають підготовку до наступної вистави.

P.S. Коли проїжджаю повз будинку культури, а там завжди відкриті двері та є дітвора на ганку, тішуся думкою, що всі зусилля, прикладені до соціального розвитку моєї громади, не проходять марно. Адже, коли є життя в школі, садочку та будинку культури - є життя в селі.

Світлина від Ирини Лагерчук.