Сільський голова - Лагерчук Ірина Миколаївна

Народилась 04.06.1988 р. в Києві. Українка. Все своє свідоме життя проживала на території України.

Відомості про освіту:

В 2003 році закінчила Бишівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та вступила на навчання до економіко-юридичного училища, де отримала кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Туризм». Після закічення училища в 2006 році вступила на навчання до Київського університету туризму, економіки і права на факультет Туризму, готельного та ресторанного бізнесу. З 2012 по 2014 роки навчалась в Національному педагогічному університеті ім.. М.П.Драгоманова, по закінченню якого отримала  кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Мова і література(англійська)».

Відомості про трудову діяльність:

2011-2014 рр. – вагар-обліковець, ТОВ «Алас Фастів»;
2012-2015 рр. – вчитель англійської мови, Вільнянська ЗОШ І-ІІ ст..;
З 2015 р. по даний час – сільський голова, Вільнянська сільська рада.

Відомості про громадську діяльність:

2010-2015 рр. – депутат Вільнянської сільської ради.
Приймала активну участь в громадських та культурно-масових заходах в житті сільської громади.

Відомості про сім’ю:
Одружена. Маю двох дітей.

Ні я, ні мої близькі родичі до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувались.

Життєве кредо:         «Якщо взявся щось робити, то роби це добре і якісно, або не роби взагалі!»