Фестиваль ваерників

24 серпня 2016 року аматорський колектив "Маків цвіт" презентував своє село на фестивалі вареників, який відбувся з нагоди 25-ї річниці Незалежності України в смт. Макарів. Свято розпочалось з презентації вареників, де кожне село мало нагоду похвалити своїх господинь та поастувати присутніх смачними вареничками. Потім всіх присутніх своїм чарівним голосом зі святом вітала заслужена артистка України Герой України Ніна Матвієнко. По приїзду народного депутата Руслана Сольвара, голова Макарівської районної державної адміністраціїї Тетяна Семенова та голова Макарівської районної ради разом з гостем заходу відвідали всі намети та спробували варенички від усіх сіл. В ході свята Руслан Сольвар та Тетяна Семенова вручали нагороди жителям району. А ввечері розпочався святковий концерт, де аматори з сільських клубів та будинків культури мали нагоду порадувати присутніх своєю творчістю.

Учасники аматорського колективу "Маків цвіт" отримали масу вражень та вже планують, як представлятимуть свої вареники в наступному році.